Zapraszam na zgrupowanie kolarskie w najlepszej możliwej lokalizacji, czyli na Costa Blanca! Zapewne nie zabraknie nam podjazdów, dobrej pogody oraz świetnej atmosfery

Aby Twój pobyt był wygodny zapewniam transfer z lotniska organizuje apartament w Calpe nad samym brzegiem morza z piękną plażą.

Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w organizacji pokaże Ci najlepsze trasy treningowe w okolicy, wypijesz prawdopodobnie najlepszą kawę w swoim życiu 😉 i poznasz osoby z podobnymi zainteresowaniami.

Zapraszam na pobyt dwutygodniowy w wybranym przez Ciebie terminie od 28 stycznia do 25 lutego.

Cena:

2000 zł za dwie osoby – apartament współdzielony (Łącznie 4 osoby)
3400 zł za 4 osoby – cały apartament do dyspozycji

Dzięki rezerwacji dwu-osobowej lub grupowej możesz spędzić ten czas ze znajomym lub rodziną w korzystnej cenie. Dwuosobowa opcja jest również korzystna ze względu na transport rowerów samolotem. (więcej informacji w wiadomości prywatnej)

Wyżywienie we własnym zakresie. W każdym apartamencie jest wyposażona kuchnia.

Trening:
Startujemy codziennie o godzinie 11. W zależności od dnia przeprowadzamy trening w górach lub przejażdżkę regeneracyjną.

Istnieje możliwość wypożyczenia roweru szosowego na miejscu za dodatkową opłatą.

coffee_ride
Pogoda:

Pogoda pomimo zimy jest przyjazna dla kolarzy. Temperatura w czasie dnia potrafi sięgnąć 25 stopni, a hiszpańskie słońce pozostawi pamiątkę w postaci opalenizny na ciele.

Rezerwacje:

mailowo: zioloxc@gmail.com

tel. 600749375